fbpx

Lokalita

Miesto pre dobrý život

Bývanie v Hviezdoslavove

obec@2x

Obec Hviezdoslavov leží v Podunajskej nížine v západnej časti Žitného ostrova iba 17km od hlavného mesta Bratislava, 6 km od Šamorína a 25 km od Senca v okrese Dunajská streda. Rýchlo sa rozvíjajúca obec s dobrou dostupnosťou aj občianskou vybavenosťou je ako stvorená pre rodiny, ktoré hľadajú pokojné bývanie na vidieku a zároveň výhody blízkeho veľkomesta.

dialnica@2x

Domy sa nachádzajú v novovybudovanej lokalite na ulici Čerešňárka, kde je dobrý prístup či už priamo z obce alebo po hlavných ťahoch smerom zo Senca a Šamorína. Dokončením rýchlostnej komunikácie R7, ktorá sa dostane do priestoru medzi mesto Šamorín a bližšie k obci Kvetoslavov, bude obec Hviezdoslavov plynule dostupná už za niekoľko minút po štvorprúdovej cestnej komunikácii.

vlak@2x

Dopravu do lokality zabezpečuje aj vlak spoločnosti RegioJet na trase Bratislava – Komárno, zastávka Kvetoslavov, ktorá je vzdialená pešou chôdzou od domov približne 700 metrov.

cvicenie@2x

Blízko obce a to priamo v meste Šamorín sa nachádza unikátny multifunkčný komplex x-bionic sphere s rozlohou 1 000 000 m2, ktorý ponúka zázemie pre rodiny, milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu, profesionálnych športovcov a športových nadšencov. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, moderné atletické stredisko, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i špičkové kongresové priestory.

UŽITE SI POKOJ VIDIEKA A VÝHODY VEĽKOMESTA

 

  • Len 17km od Bratislavy
  • Výborný prístup k plánovanej ceste R7
  • 700m od zastávky Regio.Jet
  • Multifunkčný komplex X-bionic sphere v Šamoríne